y

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                    

„BEZ KOBIET NUDNO BYŁOBY NA ŚWIECIE”

           

            Dzień Kobiet to międzynarodowe święto obchodzone 8 marca. To dzień wyjątkowy, przede wszystkim dla Pań – tych starszych i młodszych. Bardzo ważne jest to, aby każda z Pań w ten dzień czuła się rzeczywiście wyjątkowo.

            W Szkole Podstawowej w Bąkowicach zadbali o to chłopcy. Przy pomocy nauczycielek – Anety Garkut i Magdaleny Gorczyńskiej oraz uczennicy klasy V Wiktorii Kosno, przygotowali kabaretowe scenki rodzajowe „Męskie pogaduchy na temat kobiet”, które przeplatane były tańcami, pokazem aerobiku oraz pokazem mody kobiecej. Oczywiście wszystko w wykonaniu naszych panów z klas III-VI. Akademia została urozmaicona dwoma występami tanecznymi: solowym – ucznia klasy VI i zespołowym – dziewcząt z klas IV-VI. Wykorzystaliśmy umiejętności naszych uczniów, którzy uczestniczą w różnego rodzaju kursach i zajęciach tanecznych. Po występach dorosłe Panie zostały obdarowane różami, a małe słodkimi lizakami.

            Trudno ten dzień wyobrazić sobie bez życzeń i prezencików. Dlatego dalsze świętowanie tej uroczystości odbyło się w klasach, bowiem wszyscy chłopcy przygotowali dla swych Koleżanek i Pań dodatkowe drobne prezenty lub kwiaty.

 

dyrektor szkoły – Cezary Zając

 

wstecz